Standard Post with Image

Artur "Kornik" Sowiński, zawodnik MMA walczący dla organizacji KSW.

Pierwszy Międzynarodowy Mistrz KSW w wadze piórkowej. Stoczył ponad 30 zawodowych pojedynków - jako jedyny Polak walczył z Conorem McGregorem.

Od samego początku współpracy z Provitą i Robertem Trybulski byłem bardzo zadowolony. Czas pokazał, że był to strzał w dziesiątkę. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy Provita wyciągała mnie z tarapatów związanych z kontuzjami i urazami. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu mam świadomość, że do każdej walki wychodzę optymalnie przygotowany. Korzystając z okazji chciałbym podziękować Robertowi i całemu zespołowi Provity, że wzięli mnie pod swoje skrzydła i zawsze mogę na nich liczyć. Wielkie, wielkie dzięki!

Pozdrawiam Artur "Kornik" Sowiński

Standard Post with Image

Jan Błachowicz

Polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi półciężkiej, także utytułowany grappler i zawodnik boksu tajskiego. W latach 2011−2014 międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej. Od 2014 roku związany z UFC, aktualnie zajmujący w rankingu tej największej oraganizacji MMA na świecie pozycję 4 .

Polecam Wam Roberta i jego zespół Provita. Dla mnie ważne jest to, że jest zarówno trenerem sportów walki, przygotowania motorycznego jak i fizjoterapeutą , który łączy pasję z profesją.Teraz gdy żyję i mieszkam poza Śląskiem korzystanie z pomocy fizjoterapeutycznej jest oczywiście utrudnione ale dobrze jest móc zawsze liczyć na jego wiedzę i doświadczenie jak coś się poważnego z moim zdrowiem dzieje.

Pozdrawiam Jan Błachowicz

Shake It
Shake It
Shake It
Shake It
Shake It
Shake It
Shake It
Shake It

MIEJSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE ŻORY

– jednosekcyjny klub piłki ręcznej kobiet

– pięciokrotny Mistrz Polski w piłce ręcznej Juniorek i Juniorek Młodszych

– 15 krotny medalista Mistrzostw Polski

Na zespół Provita i dra Roberta Trybulskiego zawsze możemy liczyć. Profesjonalnie i szybko - co ważne w sporcie- przywraca nasze zawodniczki do zdrowia. W pełni przekonania polecamy wszystkim sportowcom i nie tylko to miejsce.

Polecamy, Zarząd MTS

Standard Post with Image

Jerzy Ludziejewski, Trener Karate Kyokushinkai 3 DAN

Pana Roberta Trybulskiego znam od młodzieńczych lat , jego młodzieńczych lat. Zapamiętałem go jako swojego studenta kiedy w latach 80-tych rozpoczynał pod moim okiem swoją przygodę ze sztukami walki. Potem on zaczął studia i pracę a ja pomału się robiłem coraz starszy.

Wówczas nasze drogi ponownie się zeszły , Robert był już wtedy znanym fachowcem od rehabilitacji a ja zaawansowanym wiekiem i coraz bardziej potrzebującym pomocy takiego fachowca karateką , który ze wszystkich sił chciał coś jeszcze robić w tym życiu. Robert pomógł mi nie raz i nie dwa. Wyciągał mnie z naprawdę poważnych niedomagań ruchowych ( zwłaszcza kręgosłup i stawy ). Również moi obecni studenci z powodzeniem korzystali z jego kliniki. Bardzo polecam , fachowa i skuteczna pomoc oraz ludzkie co bardzo ważne podejście.

Pozdrawiam, Jerzy Ludziejewski Trener Karate Kyokushinkai 3 DAN

Standard Post with Image

Łukasz Stanek

Zawodnik MMA walczący na galach zawodowych m.in. Fight Exclusive Night czy Spartan Fight. Swoją przygodę ze sportami walki zaczął od Ju jitsu sportowego, żeby po roku zacząć trenować MMA. Jego przygoda z tym sportem trwa już od 5 lat. Rozpoczął od startów amatorskich, by po 3 latach zacząć zawodową karierę. Podczas amatorskich startów wygrywał m.in. takie turnieje jak Międzynarodowy Puchar Polsk, Mistrzostwa Świata Kong Sao - formuła MMA, czy Puchar Polski Hadake Waze. Obecnie kontynuuje swoją zawodowa karierę z bilansem 5-4-0.

„Już od roku jestem pod opieka Provity i dr Roberta Trubulskiego , od momenta podjęcia współpracy z klinika jestem w zupełnie inny miejscu niż byłem przed. W klinice nie tylko dbają o moje ciało i urazy ale także pokazuja jak tym uraza zapobiegać i dobrze konserwować swoje ciało”

Pozdrawiam, Łukasz Stanek

Standard Post with Image

Robert Henek

Robert Henek. Czarny pas Brazylijskiego Jiu jitsu pod Jędrzejem Loską. Zawodnik oraz trener w klubie Academia Gorila Rybnik. Członek Kadry Narodowej Ne-waza. Mistrz Europy Ne-waza 2018 w kategorii -77kg, drużynowy V-ce Mistrz Świata 2018, Mistrz Polski Ne-waza 2016, 2017, 2018. Mistrz Polski czarnych pasów w Brazylijskim Jiu Jitsu 2017 w kategorii - 82.3 kg, multimedalista wielu Ogólnopolskich turniejów Brazylijskiego Jiu-jitsu

"Od 4 lat jestem pod opieką Provity Żory na czele z Robertem Trybulskim, który zawsze wyciąga mnie z tych mniejszych i większych urazów, które są nieodłącznym elementem życia sportowca. Pełen profesjonalizm i fachowca opieka. Polecam serdecznie 🤙"

Pozdrawiam, Robert Henek

Shake It
Shake It
Shake It
Shake It

MKS Żory

Provita Żory to doskonała i efektywna rehabilitacja po urazach, kontuzjach i innych dolegliwościach w sportowym życiu piłkarza. Robert Trybulski i jego ekipa przyczynia się w sposób profesjonalny do szybkiego i w pełni bezpiecznego powrotu do uprawiania piłki nożnej przez naszych zawodników MKS Żory jak i prowadzenia zajęć przez Trenerów klubu."

Na Provitę zawsze możemy liczyć i wiemy, że nam pomoże !

Trener piłki nożnej Klasy I z licencją UEFA PRO, UEFA A, UEFA B, UEFA C, Grassroots C mgr Mieczysław Jakubowski

Standard Post with Image

Michał Mankiewicz

Od ponad 10 lat Robert Trybulski wraz ze swoją ekipą pomagają mi i moim zawodnikom z Octagon Team Cieszyn w pełni cieszyć się sportowym zdrowiem i wyciągają Nas z wszelkiego rodzaju kontuzji. Rehabilitacja po operacjach oraz doraźna pomoc jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Zawsze możemy liczyć na Roberta i jego zespół Provity:)

Polecam, Michał Mankiewicz