Skontaktuj się z nami
/O nas /Aktualności /Rozpoczynamy zapisy na kurs z dofinansowaniem unijnym

Rozpoczynamy zapisy na kurs z dofinansowaniem unijnym

23.02.2021

Rozpoczynamy zapisy na kurs z dofinansowaniem unijnym "Sucha igłoterapia MPPS z wykorzystaniem elektrolizy igłowej (PNE) pod kontrolą USG".

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, który mają działalność zarejestrowaną w woj. śląskim. Uczestnikiem szkolenia może być właściciel oraz jego pracownicy pracowników.

  • Miejsce: CM Provita Żory
  • Pierwszy etap: 22-23.05.2021
  • Drugi etap: 26-27.06.2021
  • Łącznie 4 dni.

Prowadzenie: fizjoterapeuta, dr n k. f. Robert Trybulski (informacje o dorobku naukowym oraz doświadczeniach prowadzącego na www.rehabilitacja-provita.pl w zakładce o mnie)

Zapisy i zgłoszenia oraz pełna informacja o zasadach dotyczących dofinansowania do uzyskania pod numerem telefonu: 515 870 650.
Jeśli wybierając kurs, mają dla Ciebie znaczenie poniższe kryteria, to wierzę, że nie powinniśmy Cię rozczarować.

Wykorzystamy USG by było Ci łatwiej podjąć decyzję czy wykonać suchą igłoterapię mięśnia, itraścięgnistą igłolizę czy może intramięśniową eletrostymulację. Będziemy rozważali różne dysfunkcje oraz jednostki chorobowe, mierząc się z stereotypami i mitami, a większość tych działań będziesz mógł nagrywać.

Przeprowadzimy przy Tobie proces diagnostyczny pacjenta zapraszając do wykładu innych specjalistów związanych z Provitą.

Grupa liczy min. 8 maks. 14 osób.

Zapraszam
Robert Trybulski

Wróć do aktualności
Skontaktuj się z nami
32 700 34 81  /  791 572 663
Umów sie na wizytę
Telefon 32 700 34 81 Telefon 791 572 663

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.