Skontaktuj się z nami
/O nas

O nas

Witaj w PROVICIE

Naszą misją jest przede wszystkim leczenie dysfunkcji narządów ruchu, powstałych w związku z urazami, wadami wrodzonymi, przeciążeniami, incydentami naczyniowymi i innymi chorobami, przy możliwie jak największym zaangażowaniu pacjenta. Specjalizujemy się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa, leczeniu sportowców wyczynowych, zmian zwyrodnieniowych stawów oraz kompleksowej terapii przeciwobrzękowej.

foto_trybulski2.jpg

dr n. kf. Robert Trybulski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach – mgr wychowania fizycznego - 1997, mgr fizjoterapii - 1998 – dysertacja doktorska: ”Fizykalne metody drenażu limfatycznego w regeneracji powysiłkowej mięśni przedramion” - 2015

>> Więcej informacji <<

Poznaj nasz zespół!

Wasze zdrowie jest naszym priorytetem. Pragniemy zagwarantować Państwu możliwie szybki i sprawny powrót do aktywności fizycznej.

Skontaktuj się z nami
32 700 34 81  /  791 572 663
Umów sie na wizytę
Telefon 32 700 34 81 Telefon 791 572 663

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.