Skontaktuj się z nami
/Oferta /Medycyna estetyczna

Oferta medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna

W ramach procedur zabiegów z zakresu tzw. medycyny estetycznej, nasi lekarze stosują terapię z wykorzystaniem PRP, oraz INNMEDIS SYSTEM TM BASIC SYNERGY, będącym synergią działania frakcji autologicznej PRPLCC INNMEDIS SYSTEM TM oraz I-PRF INNMEDIS SYSTEM TM. Są to doskonałe zabiegi prewencji starzenia się skóry i terapii Angi-Aging. Doskonale sprawdzają się zarówno u osób młodych, jak i w średnim wieku.

Ponadto, w naszej ofercie jest również terapia z wykorzystaniem toksyty botulinowej (BTX), wypełniaczy w postaci kwasów hialuronowych oraz liposukcja strzykawkowa zwana lipo plastyką. Celem lipo plastyki jest modelowanie twarzy i okolic ciała, w których trudne jest zlikwidowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej pomimo stosowania diety i ćwiczeń fizycznych. Liposukcję strzykawkową wykorzystuje się do usuwania stosunkowo niewielkich ilości tłuszczu, w przeciwieństwie do metody chirurgicznej, gdzie wykorzystywana jest pompa do odsysania tkanki tłuszczowej. Zaletą liposukcji strzykawkowej jest nikła traumatyzacja okolicy zabiegowej (dzięki zastosowaniu kaniuli mniejszej niż w klasycznej liposukcji) oraz brak konieczności stosowania znieczulenia ogólnego i sedacji, co umożliwia utrzymanie pełnego kontaktu z pacjentem oraz zwiększa bezpieczeństwo zabiegu.

Wróć do oferty
Skontaktuj się z nami
32 700 34 81  /  791 572 663
Umów sie na wizytę
Telefon 32 700 34 81 Telefon 791 572 663

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.