Skontaktuj się z nami
/Oferta /Kroplówki regeneracyjne i lecznicze

Oferta kroplówek regeneracyjnych i leczniczych

Kroplówki regeneracyjne i lecznicze

Kroplówki witaminowe oraz regeneracyjne to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbają o formę sportową, regenerację powysiłkową, a także dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie.

Wlewy są najskuteczniejszym sposobem podania preparatu, gdyż składniki odżywcze trafiają prosto do krwioobiegu. W ten sposób witaminy w dużych dawkach są niemalże całkowicie przyswajane przez organizm, natychmiast na niego oddziałując.

Kroplówkę z witamin (wlew witaminowy) stosuje się także jako leczenie wspomagające w chorobach nowotworowych i autoimmunologicznych (nie jest to główna forma leczenia), wykorzystując przy tym odpowiednio zwiększone dawki wybranych składników. Terapia witaminowa w formie kroplówek dożylnych jest jedną z coraz częściej stosowanych form usprawniających i przyspieszających regenerację.

Wlewy witaminowe przeprowadza się na tej samej zasadzie co lecznicza kroplówka w szpitalu. Po konsultacji i zakwalifikowaniu do wykonania infuzji przez lekarza, pielęgniarka lub ratownik medyczny zakłada wenflon i tą drogą wprowadzany jest preparat. Cała procedura trwa około 45 do 60 minut.

W naszym Centrum mamy do dyspozycji kilkanaście rodzajów preparatów, których ceny wynoszą od 150 do 500 zł za jeden cykl. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w recepcji.

Wróć do oferty
Skontaktuj się z nami
32 700 34 81  /  791 572 663
Umów sie na wizytę
Telefon 32 700 34 81 Telefon 791 572 663

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.