Skontaktuj się z nami
/Oferta /Sucha Igłoterapia

Oferta suchej igłoterapii

igla1.jpg

Sucha igłoterapia

Ten rodzaj terapii (dry needling) polega na wkłuwaniu różnej długości igieł akupunkturowych (nie jest to akupunktura) w mięśniowe punkty spustowe, a więc w miejsca w mięśniach, które wykazują trudne do uchwycenia (w powszechnym badaniu manualnym) zmiany, w postaci napięć, bolesnych miejsc i rzutowań do różnych tkanek. Zmiany te mogą być przyczyną wielu dolegliwości bólowych narządu ruchu, a prawidłowe wkłucie daje rewolucyjne jak na fizjoterapię efekty lecznicze i przeciwbólowe.

Terapia prowadzona jest wg metodyki Dawid G. Simons Akademy. Samo wkłucie jest minimalnie lub częstokroć w ogóle nie odczuwalne, natomiast po terapii mogą pojawiać się niewielkie bóle mięśniowe, określane przez pacjentów jako bóle powysiłkowe (zakwasy).

Wróć do oferty
Skontaktuj się z nami
32 700 34 81  /  791 572 663
Umów sie na wizytę
Telefon 32 700 34 81 Telefon 791 572 663

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.