Skontaktuj się z nami
/Oferta /Badanie USG

Oferta badania USG

usg.jpg

Badanie USG

USG narządu ruchu pozwala na przeprowadzenie oceny stanu mięśni, ścięgien, więzadeł czy powierzchni stawowych. Stanowi wsparcie przy leczeniu fizjoterapeutycznym zmian przeciążeniowych, pourazowych, zapalnych i nie tylko. Skutecznie pozwala na zlokalizowanie trudnych do wykrycia ciał wolnych oraz różnicowanie tkanek miękkich w obrębie kończyny z obrzękiem.

USG narządu ruchu to także szybki sposób na wykrycie torbieli, krwiaków i innych zmian, celem wstępnej oceny przed rozpoczęciem fizjoterapii i ewentualnym zaniechaniem niepotrzebnego leczenia zachowawczego, a jednocześnie skierowaniem do specjalistycznego leczenia chirurgicznego. Badanie to służy jako informacja uzupełniająca do diagnozy fizjoterapeutycznej, nie jest zaś diagnozą radiologiczna w ścisłym tego słowa rozumieniu.

Wróć do oferty
Skontaktuj się z nami
32 700 34 81  /  791 572 663
Umów sie na wizytę
Telefon 32 700 34 81 Telefon 791 572 663

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.