Skontaktuj się z nami
/Oferta /Terapia FDM

Terapia FDM

fdm.jpg

Terapia metodą FDM

Z medycznego punktu widzenia Fascial Distortion Model (FDM), przyczyną fizycznych dolegliwości i ograniczeń funkcji jest jedna lub więcej z sześciu możliwych typów dystorsji powięziowych. Jeżeli te dystorsje będą zastosowane w leczeniu, bóle i ograniczenia ruchomości mogą być efektywnie i zrozumiale leczone. Diagnostyka FDM opiera się na trzech filarach i prowadzi do efektywnej diagnozy. Fenomenem metody jest mimika i gestykulacja pacjenta, które tworzą podstawę diagnostyczną.

FDM może być zastosowane w różnych dziedzinach medycyny. Metoda ta rozszerza możliwości diagnostyczne lekarza lub terapeuty i umożliwia efektywną terapię pacjenta. Aktualnie FDM jest skutecznie stosowane przy urazach narządów ruchu oraz przy terapii bólu.

Wróć do oferty
Skontaktuj się z nami
32 700 34 81  /  791 572 663
Umów sie na wizytę
Telefon 32 700 34 81 Telefon 791 572 663

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.