Skontaktuj się z nami
/Rekomendacje

Rekomendacje

Jan Błachowicz

Mistrz kategorii półciężkiej w UFC

Polecam Wam Roberta i jego zespół Provita. Dla mnie ważne jest to, że jest zarówno trenerem sportów walki, przygotowania motorycznego jak i fizjoterapeutą , który łączy pasję z profesją. Teraz gdy żyję i mieszkam poza Śląskiem korzystanie z pomocy fizjoterapeutycznej jest oczywiście utrudnione ale dobrze jest móc zawsze liczyć na jego wiedzę i doświadczenie jak coś się poważnego z moim zdrowiem dzieje.

Jan Błachowicz

Rafał Haratyk

Polski zawodnik MMA walczący dla najlepszych federacji MMA na świecie, aktualnie mistrz federacji KSW w wadze półciężkiej, były mistrz w wadze średniej amatorskiego MMA.

Nie tylko jako zawodnik MMA korzystam stale z usług CM Provita doceniając ich pomoc w regeneracji, a przede wszystkim w diagnostyce urazów, którą prowadzi dr Robert Trybulski, ale jako tata konsultuję syna gdy mam wątpliwości co do jego postawy. Polecam.

Rafał Haratyk

Marcin Held

Mistrz Europy w BBJ w czarnych pasach, Mistrz Polski w Grapplingu, pretendent do tytułu mistrza jednej z największych na świecie organizacji MMA-BELLATOR, były zawodnik największej organizacji MMA-UFC

Zawsze mogę liczyć na pomoc w regeneracji w Provita jak i leczeniu urazów sportowych. Ich pomoc przekłada się na moje zdrowie w walkach. Cenie sobie tą współpracę.

Marcin Held

Artur "Kornik" Sowiński

Zawodnik MMA walczący dla organizacji KSW

Od samego początku współpracy z Provitą i Robertem Trybulski byłem bardzo zadowolony. Czas pokazał, że był to strzał w dziesiątkę. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy Provita wyciągała mnie z tarapatów związanych z kontuzjami i urazami. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu mam świadomość, że do każdej walki wychodzę optymalnie przygotowany. Korzystając z okazji chciałbym podziękować Robertowi i całemu zespołowi Provity, że wzięli mnie pod swoje skrzydła i zawsze mogę na nich liczyć. Wielkie, wielkie dzięki!

Artur "Kornik" Sowiński

Miejskie Towarzystwo Sportowe Żory

Na zespół Provita i na Roberta Trybulskiego zawsze możemy liczyć. Profesjonalnie i szybko - co ważne w sporcie- przywraca nasze zawodniczki do zdrowia. W pełni przekonania polecamy wszystkim sportowcom i nie tylko to miejsce.

Miejskie Towarzystwo Sportowe Żory

Jerzy Ludziejewski

Trener Karate Kyokushinkai 3 DAN

Pana Roberta Trybulskiego znam od młodzieńczych lat , jego młodzieńczych lat. Zapamiętałem go jako swojego studenta kiedy w latach 80-tych rozpoczynał pod moim okiem swoją przygodę ze sztukami walki. Potem on zaczął studia i pracę a ja pomału się robiłem coraz starszy. Wyciągał mnie z naprawdę poważnych niedomagań ruchowych (zwłaszcza kręgosłup i stawy). Również moi obecni studenci z powodzeniem korzystali z jego kliniki. Bardzo polecam, fachowa i skuteczna pomoc oraz ludzkie co bardzo ważne podejście.

Jerzy Ludziejewski

Łukasz Stanek

Zawodnik MMA

Zawodnik MMA walczący na galach zawodowych m.in. Fight Exclusive Night czy Spartan Fight. Swoją przygodę ze sportami walki zaczął od Ju jitsu sportowego, żeby po roku zacząć trenować MMA. Jego przygoda z tym sportem trwa już od 5 lat. „Już od roku jestem pod opieka Provity i dr Roberta Trybulskiego , od momentu podjęcia współpracy z klinika jestem w zupełnie inny miejscu niż byłem przed. W klinice nie tylko dbają o moje ciało i urazy ale także pokazują jak tym uraza zapobiegać i dobrze konserwować swoje ciało”.

Łukasz Stanek

MKS Żory

Provita Żory to doskonała i efektywna rehabilitacja po urazach, kontuzjach i innych dolegliwościach w sportowym życiu piłkarza. Robert Trybulski i jego ekipa przyczynia się w sposób profesjonalny do szybkiego i w pełni bezpiecznego powrotu do uprawiania piłki nożnej przez naszych zawodników MKS Żory jak i prowadzenia zajęć przez Trenerów klubu.

MKS Żory

Michał Mankiewicz

Od ponad 10 lat Robert Trybulski wraz ze swoją ekipą pomagają mi i moim zawodnikom z Octagon Team Cieszyn w pełni cieszyć się sportowym zdrowiem i wyciągają Nas z wszelkiego rodzaju kontuzji. Rehabilitacja po operacjach oraz doraźna pomoc jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Zawsze możemy liczyć na Roberta i jego zespół Provity.

Michał Mankiewicz

Mateusz Legierski

Mistrz największej federacji Czech i Słowacji OKTAGON MMA w kat.lekkiej, aktualnie zawodnik KSW

Provita i dr Robert Trybulski to niepodważalna dla mnie pomoc w mojej zawodowej karierze. Dziękuję że zawsze mogę na nich liczyć.

Mateusz Legierski

Mateusz Zybura

Zawodnik kategorii Classic Physique IFBB i profesjonalnej ligi IFBB Elite Pro, medalista mistrzostw i pucharu polski, wielokrotny medalista zawodów międzynarodowych, zwycięzca prestiżowych zawodów Mr.Univers

Provita, to placówka, którą polecam wszystkim, zajmujących się profesjonalnie lub amatorsko sportem. Moja dyscyplina wiąże się niestety z szeregiem przeciążeń, które uszkadzają ścięgna i stawy. Dzięki tej współpracy, na ten moment uniknąłem operacji. Dziękuję fizjoterapeucie dr. Robertowi Trybulskiemu za pomoc i zaangażowanie.

Mateusz Zybura

Skontaktuj się z nami
32 700 34 81  /  791 572 663
Umów sie na wizytę
Telefon 32 700 34 81 Telefon 791 572 663

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.