Skontaktuj się z nami
/Oferta /Pedobarografia - wkładki ortopedyczne

Oferta pedobarografii - wkładek ortopedycznych

stopa.jpg

Pedobarografia - wkładki ortopedyczne

Pedobarografia jest powszechnie stosowanym na świecie, komputerowym badaniem stóp, które pokazuje rozmieszczenie nacisków podeszwowej strony stopy. Jest jednym z istotniejszych badań stóp - pozwala wykryć nieprawidłowości w ich budowie i dobrać najlepszą metodę leczenia. Poza swoją oczywistą użytecznością w schorzeniach stóp, takich jak haluksy, stopa poprzecznie płaska, stopa reumatyczna, palce młotkowate, matatarsalgia, pedobarografia jest nieocenionym badaniem w leczeniu stopy cukrzycowej.

Badanie pedobarograficzne pozwala zobrazować strefy nadmiernie narażone na rozwój owrzodzeń w obrębie stopy cukrzycowej. Ułatwia wybór właściwego leczenia zachowawczego (obuwie, wkładki ortopedyczne i inne), zapobiegającego dalszemu postępowi zmian chorobowych oraz podjęciu właściwie ukierunkowanego leczenia operacyjnego. Badanie to pozwala na ocenę zaburzeń równowagi i korygowanie ich w procesie terapeutycznym u pacjentów po udarach oraz zabiegach operacyjnych narządów ruchu np. rekonstrukcjach więzadeł czy zastosowaniu endoprotezy stawów.

Badanie pedobarograficzne i inne dodatkowe badania pozwalają na dobór spersonalizowanych wkładek termoplastycznych.

Wróć do oferty
Skontaktuj się z nami
32 700 34 81  /  791 572 663
Umów sie na wizytę
Telefon 32 700 34 81 Telefon 791 572 663

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.