Skontaktuj się z nami
/Aktualności

Aktualności

Oferta ratownika medycznego

Zbliżają się wakacje więc dla większości z Państwa oferta ratownika medycznego, z którym współpracujemy będzie bardzo pomocna.

 • Testy PCR dla podróżujących z zaświadczeniem w języku polskim, angielskim, niemieckim /podróże zagraniczne, spotkania biznesowe, rodzinne, delegacje. Wyniki i zaświadczenia dostępne max do 12 godzin. Cena: 320 zł (możliwość negocjacji cen w przypadku większej ilości testów)
 • Testy antygenowe kasetkowe z zaświadczeniem w języku polskim, angielskim, niemieckim. Wyniki i zaświadczenia dostępne do 12 godzin. Cena: 120 zł 
 • Testy na obecność przeciwciał IGM i IGG. Wynik po upływie około 20 minut/na miejscu. Cena: 60 zł
 • Testy PCR na zlecenie lekarza POZ refundowane przez NFZ. Cena: bezpłatnie.

Korzyści:

 • szybkie terminy /także w dni wolne od pracy i święta/
 • wygodnie - bez oczekiwania w kolejce
 • prawidłowo wykonane badanie, gwarantujące wiarygodny wynik
 • skrócenie czasu kwarantanny po powrocie z zagranicy
 • możliwość wykonania testów w domu lub w zakładzie pracy
 • odbiór wyników i zaświadczeń na stronie internetowej
 • testy w kierunku COVID-19 antygenowe i PCR

rat. med. PAWEŁ SIEDLARZ
Paweł Siedlarz usługi medyczne 24/7
+ 48 693 515 222

12.05.2021
Rozpoczynamy zapisy na kurs z dofinansowaniem unijnym

Rozpoczynamy zapisy na kurs z dofinansowaniem unijnym "Sucha igłoterapia MPPS z wykorzystaniem elektrolizy igłowej (PNE) pod kontrolą USG".
Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, który mają działalność zarejestrowaną w woj. śląskim. Uczestnikiem szkolenia może być właściciel oraz jego pracownicy pracowników.

Miejsce: CM Provita Żory
Pierwszy etap: 22-23.05.2021
Drugi etap: 26-27.06.2021

Łącznie 4 dni.

Prowadzenie: fizjoterapeuta, dr n k. f. Robert Trybulski (informacje o dorobku naukowym oraz doświadczeniach prowadzącego na www.rehabilitacja-provita.pl w zakładce o mnie)

Zapisy i zgłoszenia oraz pełna informacja o zasadach dotyczących dofinansowania do uzyskania pod numerem telefonu: 515 870 650.
Jeśli wybierając kurs, mają dla Ciebie znaczenie poniższe kryteria, to wierzę, że nie powinniśmy Cię rozczarować.

Wykorzystamy USG by było Ci łatwiej podjąć decyzję czy wykonać suchą igłoterapię mięśnia, itraścięgnistą igłolizę czy może intramięśniową eletrostymulację. Będziemy rozważali różne dysfunkcje oraz jednostki chorobowe, mierząc się z stereotypami i mitami, a większość tych działań będziesz mógł nagrywać.

Przeprowadzimy przy Tobie proces diagnostyczny pacjenta zapraszając do wykładu innych specjalistów związanych z Provitą.

Grupa liczy min. 8 maks. 14 osób.

Zapraszam
Robert Trybulski

23.02.2021
Poradnia angiologiczno-flebologiczna ponownie czynna

Drodzy Pacjenci,
od lutego w naszym Centrum Medycznym ponownie czynna jest poradnia angiologiczno-flebologiczna, w której przyjmuje specjalista chirurgii naczyniowej, flebolog dr n. med. Grzegorz Biolik.

W przypadku zainteresowania wizytą prosimy o kontakt telefoniczny.

29.01.2021
Skontaktuj się z nami
32 700 34 81  /  791 572 663

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.